İptal/İade Koşulları

TURNA TASARIM® ’ın sağladığı hizmetlerden memnun kalmadığınızı düşünürseniz; 7 gün içerisinde 0312 212 3 212 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bu talebinizi iletebilir ve hizmet başlangıcınız 7 günü aşmamışsa belli şarltara göre ödemenizi geri alabilirsiniz. Hizmet alan firma veya kişi bu haktan yararlanabilmesi için, tasarım sürecinin başlamamış olması ve herhangi bir alan adı tescilinin yapılmamış olması gerekir. Bu işlemler yapılmış ise iade bedelinden ilgili hizmetlerin bedelleri düşülür ve kalan miktar iade edilir.

Önemi Uyarı:
Ücret iade garantisi yalnızca web hosting paketlerinde ve her kullanıcımızın ilk aldığı hizmet için geçerlidir. TURNA TASARIM® ’dan önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi maalesef geçerli değildir. İadeler alan adı tescillerini kapsamaz. Alan adları uluslararası tescil firmaları tarafından tescil edilmekte olup iadesi bulunmayan hizmetlerdendir. Fakat isterseniz alan adınızı farklı firmaya aktararak kullanabilirsiniz..

Ayrıca iade ücreti yapılamayan hizmetler : SSL Sertifikası, Grafik Tasarım, Yazılım, Reklam, Seo, Marka Tescil, Toplu Sms vb. Bu hizmetlerde tarafımızca harici lisans alımları ve prim ödemeleri önceden yapıldığı için geri iade kapsamı dışına çıkmaktadır. Projenizde 7 gün içinde bir tasarım çalışması başlatışmışsa bu tasarım maliyetleri düşülerek geri kalan bedel iade edilir.

İade garantisiyle ilgili aklınıza takılanları turna @ turnatasarim.com adresine e-mail atarak öğrenebilirsiniz. Bütün geri ödemeler 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından dolayı askıya alınan veya durdurulan hesapları kapsamamaktadır.

 

Whatsapp
Whatsapp