Turna Tasarım
0312 212  3  212

Kurumsal KimlikKurumunuzun kimliği diye özetleyebileceğimiz Kurumal Kimlik, ofis tasarımınızdan logonuza, basılı evraklarınızdan web sitenize kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Bütün bunların bir bütünlük içinde olmaları ve bakıldığında sizi eksiksiz ifade etmesi Kurumsal Kimlik Çalışmalarının sonucunda oluşur.

Bir web sitesinin veya bir kartvizit tasarımının firmanızın bütün vizyonunu yansıtan en önemli unsurlar olduğu unutulmamalıdır. Gelişi güzel tasarlanmış bu unsurların, işlevsellikten uzak olması firmanıza çok şey de kaybettirebilir.

Örneğin bir web sitesi, kullanımı kolay ve anlaşılabilir bir gezinme sistemine sahip olmalıdır. Kullanıcıların bir çoğunun ulaşamayacağı, kullanamayacağı karmaşıklıkta bir menü yapısı veya sayfa düzeni olmamalıdır. Ziyaretçilerinizin potansiyel müşteri olduğunu unutmayınız. Onlara aradığı bilgiyi kolayca bulabilecekleri yapıda bir web sitesi hazırlamanız gerekir.

Hiç bir kullanıcı web sitenize girdiği ilk andan itibaren 20 saniyede aradığını bulamazsa sitenizde kalmaz. Bu süre sitenizin tasarımına, menülerin anlaşılır ve kolay ulaşılabilir olmasına bağlıdır. 

 

 


Mutsuz çoğunluktan mı olmak istersiniz yoksa mutlu azınlıktan mı?
 
Turna Medya ile başarı çıtanızı yükseltin...
Turna Medya ile farklı olun...