Yönetim Paneli

Web tasarımı konusunda firmamızca verilen hizmetlerden biri olan yönetim panelli web sitesi; web sitenizi güncel tutmanız için tasarlanmış olan içerik değişikliklerinin en rahat yapıldığı web sitesi tasarımlarıdır. Turna Tasarım'ın kendi geliştirdiği Webi v1.1 İçerik yönetim sistemi sayesinde içerikleri yönetmek artık çok kolay.

Web sitesini güncel tutmak, kullanıcıların isteklerine göre yeni bilgiler eklemek, içerikleri değiştirmek için oluşturulan kontrol paneli günün trendlerini yakalamanız için oldukça kullanışlıdır. Web sitenizi güncel tutmak site içerisindeki bilgilerin yenilenmesini sağlayarak web sitenizi sıkıcılıktan uzaklaştırır ve ziyaretçi sayısının artmasını sağlar. Diğer türlü sanal rekabette yer edinemez, tekdüzelikten kurtulamayarak işlevsiz bir internet sitesi sahibi olmuş olursunuz.

Turna Tasarım tarafından size sunulan ayrıcalıklı hizmetler arasında yer alan yönetici panelli web siteleri kullanım kolaylığı konusunda da sizi pişman etmeyecek. Web sitenize kolayca fotoğraf yükleyebilecek, bilgileri güncelleyebilecek, güncel olmayan bilgileri silebileceksiniz. Yani tekrar tekrar bir web tasarımcısına ihtiyaç duymadan sitenizi güncel tutabileceksiniz.

Özellikle satış amaçlı site açacak olanların tercih etmesi gereken yönetim panelli web sitesi sayesinde stok fiyatlar, stok bilgileri kolayca değiştirilebilir. Alıcınıza en güncel bilgileri sunup sipariş alımını kolaylaştırmış olursunuz.

Sadece satış amaçlı sitelerce değil; eğlence amaçlı olan sitelerde, gazete ve dergilerin web sitelerinde, sosyal amaçlı kullanılıp sürekli güncel tutulması gereken web sitelerince tercih edilmesi gereken yönetici panelli web sitelerinin admin panelinin oldukça sade ve kullanışlı tutulması gerekir. Editör paneli, duyurular bölümü, ürün ekleme çıkarma, yeni alan oluşturma veya alan silme, foto galeri ve video kısımlarının kolayca yönetilebilir olması önemli bir noktadır. Ayrıca kullanıcı panelli web sitelerinde sınırsız sayıda bilgi eklemesi ve site güncellemesi yapılabilmelidir. Bu konuda Turna Tasarım yüksek müşteri memnuniyeti ile uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Maliyet açısından diğer web tasarımlarına göre daha pahalı gözüken yönetici panelli web siteleri uzun vadede sağladığı avantajlar ile bu açığını rahatça kapatacaktır. Tekrar tekrar web tasarımcısına ödemeler yapmadan sitenizi güncel tutacak, sadece bir kereye mahsus bir ödeme yaparak uzun yıllar boyunca aynı web sitesini kullanabileceksiniz. Bu konuda Turna Tasarım size en yeni trendlere göre ilgi çekici site tasarımları sunarak memnuniyetinizi en yüksek seviyede tutacak.

Hiçbir kod bilgisine sahip olmasanız bile kullanabileceğiniz bu web tasarımı sayesinde bir adet kullanıcı adı ve şifresi ile web sitenizin tek yöneticisi siz olacak ve kendi evinize girer gibi anahtarınızla sitenizi kullanabileceksiniz.

Firmamızla yapacağınız görüşmelerde belirteceğiniz çalışma şekline göre hazırlanacak olan web sitelerinde ana grup ve alt grup ekleme, ürün ve hizmet ekleme, haber girişi, ana sayfa güncelleme, slayt ve foto galeri değişimleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Ön görüşmeler sonucunda çalışma şeklinize göre hazırlanan yönetim panelli web sitesini kullanarak yazılım bilgisine sahip olmadan, kodlarla uğraşmadan veya tekrar tekrar web tasarımcısına ihtiyaç duymadan sitenizi kullanabilecek, web sitenizin anahtarını elinizde tutabileceksiniz.

Whatsapp
Whatsapp