Grafik Tasarım

Grafik tasarım ve matbaa hizmetleri oldukça kapsamlı bir hizmet grubudur. Bu işi yapan tasarım şirketlerinin alanında yetkin ve tecrübeli olması, kaliteli malzeme ve ekipman kullanımının öneminin bilincinde olması şarttır. Turna tasarım başarının sırrının müşteri başarısında saklı olduğunu bilir ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarını ortaya koyar. Gerek çalışanı gerekse ekipmanı ile her daim memnuniyet garantisi sunar.

Grafik tasarım ve matbaa işleri arasında katalog, broşür, bülten, dergi, gazete kitap, ambalaj, etiket tasarımı gibi kurumsal işlerle birlikte davetiye basımı, poster tasarımı gibi kişisel işler bulunur. Aynı şekilde bu tasarlanan işlerin basımı da tasarım şirketinin işleri arasındadır. Grafik tasarımı işleri arasında internet sitesi tasarımları da bulunmaktadır. Tahmin edersiniz ki bütün bunların tek elden yönetilmesi için profesyonel bir firma ile çalışmanız şarttır. Grafik tasarımı ve matbaa işini yapacağınız firmanın kurumsal kimlik tasarımı konusunda da etkin olacağı akıldan çıkarılmamalıdır. Turna Tasarım’la grafik tasarımı üzerinde çalışırken; ciddiye alındığınızı, eğitimli insanlarla çalıştığınızı ve iyi bir iş teslim alacağınızı daha en başından fark edeceksiniz. Şirketimizde kartvizitten dev boyutlu afişlere kadar her işiniz ciddiyetle hazırlanacak, talepleriniz her zaman yanıtlanacaktır. Turna tasarımın hedefi başarı çıtasını müşteri beklentisine göre yükseltmektir.

Ayrıca Turna Tasarım’a geldiğinizde her zaman dakik bir şekilde hizmetinizi alacak, grafik tasarım firmaları ile yaşanan erteleme sorunlarını yaşamazsınız. Ayrıca tasarımlar konusunda istediğiniz kadar alternatif alır, tasarım içinize sinene kadar ekibimizle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca eğitimli ve profesyonel grafik tasarım ekibimizle yapacağınız fikir alışverişleri konusunda renk , tasarım gibi konularda ortaya çıkaracağınız sanatsal eserler ile kurumsal kişiliğinizi veya bireysel kişiliğinizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtacağınızdan emin olabilirsiniz. Site tasarımlarında müşterilerinizin keyifle ziyaret ettiği web siteleri hazırlatabilir, daha geniş kitlelere hitap ederek karınızı artırabilirsiniz.

Turna Tasarım hazırlattığınız katalog ve broşürlerde de azami özeni göstererek daima müşterilerinizin aklınızda kalacağınız bir imaj çizmenizde yardımcı olur. İstediğiniz kalitede kağıtlar üzerinde hazırlattığınız matbaa ürünlerinin fiyat performans oranı konusunda da sizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak gerekli pazar araştırmalarını yaparak hareket eden bir firma olmamız da memnuniyet oranınızı artıracaktır. Hedef kitleniz kimdir, bu projenin hedefi nedir sorularının cevapları ile hareket edecek olan Turna Tasarım’da kurum misyonu ve vizyonunuz doğrultusunda tanıtım, reklam ve kurumsal kimlik çalışmalarınız hazırlanır. Son trendler, iş yönelimleri, hedef tespitleri yapıldıktan sonra hazırlanan tasarımlarımız sayesinde kazandığınız paranın artması işten bile değil. Turna tasarım fikirlerinizi tasarımla buluştururken yatırımınızın karşılığını eksiksiz almanızı öncelik alır; esnek, yaratıcı ve işlevsel alternatifler ile bütçe planlaması en iyi şekilde yapılır. Turna Tasarım ile fikirlerinizin sanatsal değerini ortaya çıkararak, işlevsel grafik tasarımlarına sahip olun.

 

Whatsapp
Whatsapp